Zrozumieć czas – warsztaty recyklingowe dla rodziców

Serdecznie zapraszamy na warsztat, podczas którego wykonamy interaktywne kalendarze dla dzieci (wiek 5+), które pomogą im odnaleźć się w czasoprzestrzeni – nauczyć się jakie są dni tygodnia, miesiące, kiedy zmieniają się pory roku. Przy okazji będzie to fajna okazja do treningu nauki czytania metodą globalną.

Będą to warsztaty recyklingowe, więc do ich wykonania użyjemy starych kalendarzy oraz gazet i będziemy bawić się bardzo fajną, kreatywną metodą twórczą – KOLAŻEM.

Na zajęciach, przy okazji, dowiecie się również o innych aktywnościach – ciekawych dla dziecka oraz rodzica, które pomagają rozwijać dziecięcą wyobraźnię i wykorzystywać kreatywność dzieci.

Zajęcia są dla dorosłych, ale jeśli nie masz opieki dla dziecka, przyjdź z nim. Mamy kącik dla maluchów, a może wspólnie wykonacie kalendarz.

WSTĘP BEZPŁATNY
Ze względu na konieczność zachowania odpowiedniej przestrzeni pomiędzy uczestnikami liczba miejsc jest bardzo ograniczona.
Zapisy: mojesielce@gmail.com

Prosimy o przybycie w maskach. Zapewniamy środki do dezynfekcji.

Prowadząca: Kinga Dębiec-Czopowicz – animatorka kultury, edukatorka, rękodzielniczka. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów twórczych dla dorosłych i dla dzieci. Zachęca do wykonywania rzeczy własnoręcznie. W swojej pracy lubi ponownie wykorzystać przedmioty i znajdować im nowe zastosowania.

Wchodząc na wydarzenie że względu na panującego wirusa będą Państwo proszeni o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu w celu weryfikowania osób, które potencjalnie mogły przebywać z osobą zakażoną.

***

Warsztaty recyklingowe są współfinansowane ze środków m.st. Warszawy – Dzielnicy Mokotów w ramach projektu “Sąsiedzkie Sielce II” realizowanego przez INTEGRACJA Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.

Prowadzenie Miejsca Aktywności Lokalnej (MAL) przez Stowarzyszenie Manuo współfinansowane jest przez M.st. Warszawa w ramach realizacji zadania publicznego: „Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych”.

Lokal 38B przy ul. Podchorążych 15/19 jest wykorzystywany na cele społeczno użyteczne/kulturalne przez Stowarzyszenie Manuo, dzięki pomocy m.st. Warszawy – Dzielnicy Mokotów

KIEDY?: 18 sierpnia 2020, 18:00 – 20:00

GDZIE?: Sąsiedzki Dom Pracy Twórczej, ul. Podchorążych 15/19, lok 38b
(wejście od podwórka, środkowa klatka, domofon 138)

Skip to content