Zgrany Wawer Trudne Gry – XVI edycja
  • W MAL

Masz trudne gry i nie możesz znaleźć współgraczy? A może współgraczy masz, ale nie ma gdzie się zaszyć na 12 godzin obtłukiwania się w supertrudne tytuły? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wreszcie się uda!

Zgrany Wawer – Trudne Gry to specjalna edycja naszych spotkań, podczas której nie przewidujemy grania rodzinnego czy z dziećmi – to wydarzenie dla prawdziwych twardzielek i twardzieli. Zaproś swoich znajomych i przyjdźcie w sobotę 19 października pograć w gry, na które rzadko macie czas i okazję!

My dostarczymy Wam stoły, krzesła, światło, kawę i herbatę. Wy przynosicie gry i ciastka, a w środku dnia możecie spokojnie zamówić obiad z jednej z okolicznych knajp.

To już XVI edycja Trudnych Gier! Podczas ośmiu poprzednich spotykaliśmy się w gronie od 40 do 120 osób i graliśmy w przeróżne trudne tytuły – od Teotihuacan i Republic of Rome, przez Nippon, Lords of Hellas, Nemezis, Nusfjord, Zimną Wojnę, Dinogenics, Cavernę, Chaos w Starym Świecie, Terraformację Marsa i Dominant Species, aż po prawidzwe molochy jak Twilight Imperium!

Przyjdź, zaproś znajomych o równie wysublimowanym guście i grajmy razem do upadłego!

Skip to content