Zarządzanie zespołem w czasie pandemii

Zapraszamy na webinar, na którym przedstawimy kilka prostych narzędzi i dobrych praktyk, jak radzić sobie z zarządzaniem zdalnym oraz towarzyszącą nam niepewnością.

Podczas webinarium porozmawiamy o:
– komunikacji i narzędziach: jak zlecać zadania i weryfikować ich status? Czy i w jaki sposób organizować spotkania? Jakie są najczęstsze błędy i jak ich unikać? Jakie narzędzia na pewno się NIE sprawdzą?,
– przywództwie w dobie kryzysu i pracy zdalnej: Ufać, czy nie ufać? Kontrolować, czy nie kontrolować? Jak dbać o motywację? Optymizm czy pesymizm i inne specyficzne aspekty roli lidera podczas COVID-19.

Webinarium poprowadzi Igor Mróz – doświadczony Project Manager oraz praktyk i propagator idei antykruchości. Pierwszy duży projekt zrealizował w 2003 roku i od tego czasu prowadził własne firmy, pracował dla korporacji, MSP, startupów oraz Venture Capital w Polsce i za granicą. W 2016, kiedy z ust kolejnego guru zarządzania usłyszał “żeby projekt się nie opóźnił, wystarczy go dobrze zaplanować”, uznał że miarka się przebrała i założył własną firmę szkoleniowo-doradczą o wiele mówiącej nazwie: Zero Bullshit Management.

Rejestracja: https://bit.ly/2VNfXOf

KIEDY?: 7 maja 2020, 11:50 – 13:30

Skip to content