Wsparcie i pomoc w czasach Covid-19 – spotkanie online

Za nami ponad dwa miesiące izolacji, wiele tygodni strachu i niepewności, przepełnionych złymi wiadomościami ze świata. Zmęczeni jesteśmy ograniczeniami, zmęczeni jesteśmy ciągłym niepokojem. Musimy naładować baterie, by mieć siłę na dalsze działanie, z poszanowaniem zasad, dzięki którym wirus nie dotyka nas oraz najbliższych.

Nie wiemy jak Wam, ale nam nic nie ładuje baterii tak efektywnie, jak świadectwo ludzkiej dobroci i solidarności, która sprawia, że pomimo ciężkich czasów, możemy wierzyć w siłę serc bijących dla innych.

Dlatego 30 maja przypomnimy sobie o aktach serdeczności i życzliwości, o dobrych praktykach, które zostały podjęte w Polsce i na świecie dla wspólnej i solidarnej walki se skutkami epidemii.

Na sam początek zapraszamy na spotkanie z dr Magdaleną Stefańską, Kierowniczką Działu Współpracy z Zagranicą i Przewodniczącą Komisji ds. Ochrony Znaku Czerwonego Krzyża, która opowie o działaniach wolontariuszy i pracowników Polski Czerwony Krzyż (PCK) oraz wyzwaniach polskich i światowych związanych z pandemią.

KIEDY?: 30 maja 2020, 11:00 – 14:00

Skip to content