Warsztaty | Zarządzanie czasem i energią

Towarzystwo Sąsiedzkie zaprasza na warsztaty – Zarządzanie czasem i energią

W ramach tego warsztatu uczestnicy zrobią audyt swoich działań w ramach dnia, tygodnia, miesiąca i zdiagnozują obszary najbardziej czaso- i energo-chłonne oraz te aktywności, które ładują im baterie. Porozmawiamy o rozmaitych narzędziach planowania i zarządzania czasem i zadaniami, przećwiczymy sobie priorytetyzowanie i delegowanie zadań.

Prowadzenie – Ula Rapacka

Ma dwanaście lat doświadczenia nauczycielskiego i trenerskiego, ponad siedem lat pracy jako doradca zawodowy i wiedzę o realiach funkcjonowania w rozmaitych branżach. Jej misją jest wspieranie klientów w znajdowaniu dla siebie niepowtarzalnego miejsca w świecie, zbudowanie zawodowej roli, która pozwoli im realizować się z zaangażowaniem i w satysfakcjonujący sposób. Specjalizuje się w rozwijaniu umiejętności komunikowania się, zarządzania sobą i innymi oraz świadomego przywództwa. Pomaga zapobiegać wypaleniu zawodowemu poprzez tworzenie zdrowych strategii rozwojowych, spójnych z niepowtarzalnym życiowym ekosystemem klienta.

Zapraszamy w środę 13 listopada o 18:00 do Towarzystwa Sąsiedzkiego przy Alejach Jerozolimskich 117.

Na warsztaty obowiązują zapisy:

warsztaty@towarzystwosasiedzkie.pl

lub przez wiadomość na facebooku 🙂

Warsztaty są bezpłatne! 
_____________________________________________________
Projekt TOWARZYSTWO SĄSIEDZKIE jest finansowany przez Miasto stołeczne Warszawę w ramach realizacji zadania publicznego “Towarzystwo Sąsiedzkie – cykl działań sąsiedzkich wspierających rozwój społeczności lokalnych w Warszawie”
_____________________________________________________
Towarzystwo Sąsiedzkie
Aleje Jerozolimskie 117
02-017 Warszawa
kontakt@towarzystwosasiedzkie.pl
tel. 698 638 086
www.towarzystwosasiedzkie.pl

Skip to content