Warsztaty robienia kompostownika | Eko-miasto

W sierpniu przenosimy się z wydarzeniami cyklu “Eko-miasto” w ramach „Łąki Leśmiana” w plener na zielony skwer przed Muzeum POLIN. 1 sierpnia zapraszamy na warsztaty z robienia domowego kompostownika z Julią Wizowską, autorką bloga upcyclingowego nanowosmieci.pl

Z uwagi na limit miejsc na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy: link

Podczas zajęć każdy z uczestników będzie miał okazję wykonać mały, domowy kompostownik, który następnie weźmie ze sobą do domu. Wszystkie materiały (łącznie z dżdżownicami) uczestnicy otrzymają na miejscu.

Zajęcia będą odbywały się na trawie, prosimy o przyniesienie własnego koca.

Prowadząca: Julia Wizowska – autorka bloga “Na nowo śmieci”, w którym przedstawia pomysłowe scenariusze w stylu DIY, jak ponownie wykorzystać rzeczy, które pozornie nadają się do wyrzucenia. W trosce o naszą planetę stosuje i promuje styl życia Zero Waste. Interesuje się recyklingiem, upcyklingiem, uczy prawidłowej segregacji odpadów. Współtworzy pracownię Cztery Razy Trzy w Warszawie, gdzie organizuje warsztaty. W 2019 roku opublikowała książkę pt. “Nie śmieci”.

Wymogi spotkań plenerowych w ramach „Łąki Leśmiana”
Każdy z uczestników przed przystąpieniem do udziału w spotkaniach jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem wydarzeń plenerowych. Regulamin będzie dostępny na stronie internetowej polin.pl oraz na miejscu wydarzenia.
Po przybyciu na miejsce prosimy o wypełnienie formularzy osobowych, otrzymanych od koordynatora wydarzenia. Obowiązuje limit miejsc – w wydarzeniach mogą wziąć udział wyłącznie osoby wcześniej zapisane. Organizator może wyprosić uczestnika, nie stosującego się do zaleceń sanitarnych.
Na miejscu można będzie skorzystać z płynu do dezynfekcji rąk.
Podczas wydarzeń plenerowych rekomendujemy zasłanianie nosa i ust. Prosimy o zachowywanie odległości 2 metrów od pozostałych uczestników.

Spotkajmy się na #ŁąkaLeśmiana
Projekt jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszu EOG oraz przez budżet krajowy.

KIEDY?: 1 sierpnia 2020, 15:00 

GDZIE?: zielony skwer przy Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Anielewicza 6

Skip to content