Warsztaty rękodzieła na Okręgu – kosmetyki naturalne

Warsztaty, na których nauczysz się od podstaw, jak zrobić samodzielnie w swojej kuchni naturalne kosmetyki. Wszystkie kosmetyki zrobisz od początku na warsztatach, a tworzenie każdego z nich poprzedzone będzie wykładem na temat danego kosmetyku, zasad łączenia surowców oraz doboru składników.

Kosmetyki zrobisz w szklanych opakowaniach, nie będą zawierały w swoim składzie nic, co nie nadaje się do jedzenia ani żadnych dodatków konserwujących. Nie będą zawierały również miliona składników, gdyż tajemnica warsztatów tkwi w prostocie. Wychodzisz z warsztatów z własnym zestawem kosmetyków, które starczą na długo.

DLA KOGO?:
osób początkujących, chociaż bardziej doświadczone osoby również są mile widziane. Preferujemy osoby powyżej 16 r.ż. Jeżeli chcesz zacząć swoją przygodę z naturalnymi kosmetykami, ale nie wiesz jak się do tego zabrać, to te warsztaty są idealne. Receptury przygotowane są w taki sposób, żeby każdy mógł je odtworzyć w domu.

PO CO?:
Warsztaty przygotują Cię do tworzenia własnych kosmetyków w domowym zaciszu. Dowiesz się o podstawach tworzenia kosmetyków, wyborze surowców i dopasowaniu ich do potrzeb swojej skóry, przechowywaniu naturalnych kosmetyków, a także o tym dlaczego warto robić je samodzielnie. Wykonanie każdego z kosmetyków tłumaczone jest od podstaw, dlatego nawet jeżeli ktoś nie miał wcześniej styczności z tworzeniem kosmetyków, wspaniale się w tym odnajdzie.

PROGRAM
Podczas warsztatu, każdy uczestnik wykona:
1. Puszysty krem do twarzy
2. Ziołowy probiotyczny tonik do twarzy
3. Scrub enzymatyczny do ciała
4. Delikatny krem myjący do twarzy w proszku

MATERIAŁY ZAPEWNIONE PRZEZ NAS
Sprzęt i wszystkie składniki potrzebne do wykonania kosmetyku oraz szklane opakowania na kosmetyki. Przez cały czas trwania warsztatu obecna jest prowadząca Martyna, która pomaga i konsultuje pracę uczestnika.

WSTĘP WOLNY!
Ilość miejsc ograniczona, dlatego prosimy o zapisy pod adresem mailowym okrag@zprsa.pl 
Zapisy przyjmujemy OD (nie do) 30.07.2020 r.

KIEDY?: 2 sierpnia 2020, 15:00

GDZIE?: Okrąg, ul. Okrąg 3

Skip to content