Warsztaty online | Jak działać racjonalnie?
Jak działać racjonalnie?
_____________________________________________________
piątki 16:00 – 18:00
5, 19, 26 czerwca
zajęcia online (przez aplikację ZOOM)

Warsztaty są bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy:
warsztaty@towarzystwosasiedzkie.pl

Zajęcia są zaplanowane jako cykl 3 spotkań.

_____________________________________________________
Racjonalne jest to co jest pożyteczne, służące nam i innym. W trakcie warsztatu zastano-wimy się nad tym, jak możemy rozwijać w sobie racjonalny sposób myślenia, a tym samym co może pozwolić nam podejmować rozsądne działania.

Bardzo często nie mamy świadomości tego, że nasze myśli są szkodliwe i wrogie, a co więcej nierealne i nie poparte faktami. Pozostając nieświadome niszczą wszelką próbę naszych twórczych działań, zabierają energię i życiowe siły. Mając w głowie pełno nieprzychylnych myśli, generujesz w sobie wiele nieprzyjemnych emocji, a ich nadmiar lub brak umiejętności radzenia sobie z nimi może wywoływać stan napięcia, zmęczenia i chaosu. To znacząco utrudnia osiąganie życiowych celów. Możesz jednak to zmienić uświadamiając sobie własny sposób myślenia o sobie, świecie i innych ludziach. Możesz
zacząć próbować pracować nad własnymi nieracjonalnymi przekonaniami. W trakcie spotkań zajmiemy się identyfikacją niszczących myśli oraz próbą ich przemiany na przekonania, które będą cię wspierać.

_____________________________________________________
Zajęcia rozwojowe w Towarzystwie Sąsiedzkim poprowadzi dla Was Ilona Przeciszewska, która zajmuje się szkoleniami rozwoju osobistego, prowadzi sesje coachingowe, ale też zajęcia ruchowe. Z wykształcenia jest psycholożką.

_____________________________________________________
Projekt TOWARZYSTWO SĄSIEDZKIE jest finansowany przez Miasto stołeczne Warszawę w ramach realizacji zadania publicznego “Towarzystwo Sąsiedzkie – cykl działań sąsiedzkich wspierających rozwój społeczności lokalnych w Warszawie”

_____________________________________________________
Towarzystwo Sąsiedzkie
Aleje Jerozolimskie 117
02-017 Warszawa
kontakt@towarzystwosasiedzkie.pl
tel. 698 638 086
www.towarzystwosasiedzkie.pl
Skip to content