Warszawskie Dni Seniora 2019

Warszawskie Dni Seniora (WDS) organizowane są co roku na przełomie września i października z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. To przede wszystkim szereg różnego rodzaju wydarzeń dla seniorów – warsztatów, spotkań, wystaw itp. poświęconych m.in. kulturze, turystyce, bezpieczeństwu, zdrowiu, nowym technologiom w kilkudziesięciu miejscach na terenie Warszawy.

Urząd m.st. Warszawy po raz siódmy zaprasza do udziału w Warszawskich Dniach Seniora, które odbędą się między 21 września a 1 października 2019 r. W ciągu 11 dni, stołeczni seniorzy zaznajomią się z bogatą ofertą warszawskich organizacji i instytucji. Twórcy wydarzeń zaś lepiej poznają potrzeby i oczekiwania starszych mieszkańców stolicy, których jest aż 486 tys.

Zachęcamy zatem do rejestracji i zgłaszania propozycji dla warszawskich seniorów.

BIERZESZ UDZIAŁ KOLEJNY RAZ?

Jeśli Państwo rejestrowali się w 2018 roku prosimy o skorzystanie z linku do konta instytucji, który otrzymaliście e-mejlowo w zeszłym roku. Jeśli Państwo nie mają do niego dostępu prosimy o e-mail na adres:  ext.jtabaka@um.warszawa.pl o tytule „WDS PROŚBA O LINK” z nazwą instytucji/organizacji i imieniem, nazwiskiem osoby kontaktowej, wraz z telefonem.

BIERZESZ UDZIAŁ PIERWSZY RAZ?

Rejestracja na stronie: http://rejestracja2019.wds.org.pl/ do 14 sierpnia 2019 r. do końca dnia.

PROGRAM WYDARZEŃ

Program zgłoszonych wydarzeń pojawi się 10 września 2019 r. na stronie: www.wds.org.pl i 12 września w drukowanym Informatorze, a także pod numerem telefonu 19115 i w punktach informacji Warszawskich Dni Seniora, które będą działać w trakcie WDSu.

Więcej informacji:   www.senioralna.um.warszawa.pl/WDS

Skip to content