Tanzania i Park Serengeti
  • W MAL

Klub Podróżnika zaprasza na kolejne, jesienne spotkanie w trakcie którego odbędziemy wyprawę do serca Afryki. W parku Serengeti można poczuć, co to znaczy dzika Afryka.

Serengeti jest jednym z najsłynniejszych parków narodowych, Ze względu na swój bogaty, ciekawy ekosystem w 1981 r. Serengeti wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zjawiskowa przyroda (w Serengeti można spotkać tzw. “wielką piątkę”) świat zwierząt, ale i roślin. Zajrzymy także do wioski Masajów poznając nieco ciekawostek z życia i obyczajów jej mieszkańców oraz dowiemy się, ile czasu trwa pora deszczowa w Tanzanii, czy też co zabrać na safari.

O Prowadzącej: Joanna Zwoleńska – Pedagog, choreoterapeuta. Instruktor Tańce w Kręgu według programu Fundacji Findhorn – Szkocja. Instruktor Sacred Dance według autorskiego programu Gabrieli Wosien (Niemcy). Instruktor Improwizacji ruchu, mowy i symboliki ciała (Instytut Dynamiki Ruchu w Essen). Podróżniczka z pasją. O podróżach mówi, że są ważną częścią jej życia. Podróże godzą radość z refleksją, zmęczenie z wypoczynkiem, stare z nowym, wiedzę i zmysły.

KIEDY?: 7 października 2020, 17:00

GDZIE?: Dom Kultury Portiernia, ul. Traktorzystów 20

Skip to content