Tańczy ciało, tańczy serce, na zielonej Białołęce

Zapraszamy na cykl potańcówek w ostatnią niedzielę każdego wakacyjnego miesiąca. Aż 3 razy w ciągu wakacji będzie można potańczyć, zabawić się a dodatkowo przebrać odpowiednio do epoki. To wszystko podczas Potańcówek na Zielonej Białołęce.

30 czerwca dominować będzie muzyka z lat 20-tych i 30-tych. W rytmie charlestona czy fokstrota będzie można potańczyć  Parku Bociani Zakątek.

28 lipca w Parku Magiczna spodziewać się można szalonego rock’n’rolla, hitów Beatlesów i polskiego bigbitu. Tak, tego dnia będziemy bawić się przy muzyce lat 60-tych.

25 sierpnia cofniemy się muzycznie do lat 80-tych. Disco i pop. Kicz i cekiny. Lajkry i koronki. Bufki i burza loków. To wszystko doprawione utworami jednych z największych i nadal ulubionych twórców: Wham!, Michela Jacksona czy Roxette. Spotykamy się na podwórku 3 Pokoi z Kuchnią.

Serdecznie zapraszamy w godzinach 17.00 – 19.00. Żeby łatwo było zapamiętać kiedy, to podpowiadamy: zanućcie sobie kawałek Mieczysława Fogga „Ta ostatnia niedziela” i wszystko stanie się jasne. A niedziel mamy aż 3!

Na potańcówki zapraszają: Burmistrz Dzielnicy Białołęka Grzegorz Kuca
oraz Dyrektor Białołęckiego Ośrodka Kultury Karolina Adelt – Paprocka

Partnerem wydarzenia jest Moja Białołęka – Partnerstwo Ulic

 

Potańcówki na Białołęce 2019 - plakat
Skip to content