Szyjemy sport na miarę – sportowa rodzina

Już 17 listopada o godzinie 10.00 w hali OSiR Praga-Południe w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Nasi ambasadorzy – Krzysztof Ignaczak, Cezary Trybański i Marcin Lijewski uszyją sport na miarę.

65 par rodzic/opiekun – dziecko (w wieku 9-13 lat) weźmie udział w wyjątkowym treningu prowadzonym przez sportowych gigantów. Każdy z uczestników będzie miał okazję poznać tajniki gry w siatkówkę, piłkę ręczną i w koszykówkę. Na koniec wszyscy sprawdzą swoje umiejętności w wielkim sportowym skills chellenge. Nasi mistrzowie przygotowali również specjalne podarunki dla wszystkich uczestników – każdy kto weźmie udział w treningu otrzyma piłkę do jednej z trzech dyscyplin. Żeby wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu należy wejść na stronę www.ssnm.eu wypełnić formularz rejestracyjny i przesłać go do nas. Impreza jest darmowa, zarówno dla uczestników, jak i dla osób, które chcą wspierać uczestników na trybunach.

Plan treningu Szyjemy sport na miarę:
9.15 – rejestracja uczestników
10.00 – wspólna rozgrzewka
10.30-12.30 – trening w trzech dyscyplinach
12.30-13.30 – skills challenge
13.30-14.15 – sport w naszym życiu – rozmowa z gwiazdami
14.15-15.00 – autografy i wspólne zdjęcia


Zapowiada się bardzo intensywny dzień z Szyjemy sport na miarę więc nie może Was tam zabraknąć. Partnerzy: “Szyjemy sport na miarę”: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Spalding, Kempa, Mikasa. Partnerzy medialni: TVP Sport, Radio Eska.

Skip to content