Świat w pudełku – twórcze warsztaty rodzinne

Serdecznie zapraszamy dzieci powyżej 5 lat wraz z opiekunami na kolejne twórcze warsztaty recyclingowe. Ideą zajęć jest inspirowanie do wykorzystywania w zabawie z dziećmi podstawowych prostych materiałów, które na co dzień lądują w koszu, albo leżą w szafkach – będziemy znajdować dla nich nowe zastosowania. Często nie przyjdzie nam do głowy, że można wykorzystać je do fajnej zabawy kreatywnej.

Na trzecim spotkaniu będziemy w ten sposób tworzyć w pudle tekturowym wymyślony przez dzieci własny świat.

WSTĘP BEZPŁATNY
Ze względu na konieczność zachowania odpowiedniej przestrzeni pomiędzy uczestnikami liczba miejsc jest bardzo ograniczona.
Zapisy: mojesielce@gmail.com

Prosimy o przybycie w maskach. Zapewniamy środki do dezynfekcji.

Prowadząca: Kinga Dębiec-Czopowicz – animatorka kultury, edukatorka, rękodzielniczka. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów twórczych dla dorosłych i dla dzieci. Zachęca do wykonywania rzeczy własnoręcznie. W swojej pracy lubi ponownie wykorzystać przedmioty i znajdować im nowe zastosowania.

Wchodząc na wydarzenie że względu na panującego wirusa będą Państwo proszeni o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu w celu weryfikowania osób, które potencjalnie mogły przebywać z osobą zakażoną.

***

Warsztaty recyklingowe są współfinansowane ze środków m.st. Warszawy – Dzielnicy Mokotów w ramach projektu “Sąsiedzkie Sielce II” realizowanego przez INTEGRACJA Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.

Prowadzenie Miejsca Aktywności Lokalnej (MAL) przez Stowarzyszenie Manuo współfinansowane jest przez M.st. Warszawa w ramach realizacji zadania publicznego: „Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych”.

Lokal 38B przy ul. Podchorążych 15/19 jest wykorzystywany na cele społeczno użyteczne/kulturalne przez Stowarzyszenie Manuo, dzięki pomocy m.st. Warszawy – Dzielnicy Mokotów

KIEDY?: 15 sierpnia 2020, 15:00-17:00

GDZIE?: Sąsiedzki Dom Pracy Twórczej, ul. Podchorążych 15/19, lok 38b (wejście od podwórka, środkowa klatka, domofon 138)

Skip to content