Spektakl “Warszawianki” grupy Dziewczyny Trzeciej Wiosny
  • W MAL

Bo Warszawianki
Każdego czarem olśnią kras.
Bo Warszawianki
Potrafią wzruszyć nawet głaz…

Spektakle mogą być o wszystkim. Ten jest o kobietach w Warszawie

Co my wiemy o Warszawiankach? Całkiem sporo, bo grupę kabaretowo-teatralną „Dziewczyny Trzeciej Wiosny” stanowi kobiecy kwiat stolicy! I to z ich ust usłyszą Państwo teksty najlepszych polskich twórców kabaretowych: Tuwima, Marianowicza czy Własta. Wszystko to w sam raz, by rozwiać jesienną melancholię i pośmiać się razem z nami. Wystarczy przyjść i bawić się na pełnym radości, muzyki, a niekiedy tańca spektaklu „Warszawianki”!

…Lżejsze od pianki,
Miłości branki
Ach, Warszawianki w Was wzburzą krew!

„Dziewczyny Trzeciej Wiosny” – grupa teatralno-kabaretowa Okęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, ma swój sposób na optymizm. To nieustająca ciekawość życia! Aktorki i reżyser – Jakub Lasota, bardzo się lubią. Dzięki temu hojnie obdarzają widza poczuciem humoru oraz dystansem do siebie i świata.
W każdym sezonie kulturalnym pokazują przynajmniej dwa programy artystyczne. Oto parę tytułów: „Razem cieplej! Czyli cuda i diwy w jednym akcie.”, „Koncert Życie – i wesoło ma być!”, „Na górze róże… czyli heca w biurze!” i jeszcze wiele innych.

Premiera ostatniego spektaklu „Warszawianki” odbyła się 12 czerwca 2019 r. w Okęckiej Sali Widowiskowej Domu Kultury „Włochy”. Czemu „Warszawianki” – ktoś zapyta?… Bo Warszawa jest przecież kobietą!

Wstęp wolny!

Skip to content