Śniadanie w Dobrym Towarzystwie ze Spółdzielnią Kultury

Zapraszamy na kolejne, inspirujące i sieciujące śniadanie w Dobrym Towarzystwie ze Spółdzielnią Kultury. Tym razem widzimy się 26 kwietnia w Zodiaku Warszawskim Pawilonie Architektury, w godzinach 10.30-12.30.

Tematem przewodnim śniadania będzie budowanie poczucia współodpowiedzialności za przestrzeń wspólną. Inspirować będzie nas Anna Brzezińska-Czerska animatorka kultury z wykształcenia i zamiłowania. Realizatorka projektów społecznych, głównie z obszaru kultury. Od kilku lat zawodowo związana z m.st. Warszawy, gdzie współtworzyła od podstaw m.in. kampanię społeczną „Dzielnica Wisła”, której celem jest zachęta mieszkańców do wzięcia odpowiedzialności za wspólną przestrzeń. Na co dzień pracuje w Zodiaku.

W ramach śniadania zapraszamy również na oprowadzanie po wystawie: Future Living. Duńskie miasta przyszłości.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy do 17 kwietnia pod adresem: greta@dorozkarnia.pl

Uwaga! Pierwszeństwo zapisów mają osoby, które dzielą się zasobami w Spółdzielni Kultury.


Spółdzielnia Kultury powstała z inicjatywy dzielnicowych domów kultury, realizowana jest przez Warszawski Program Edukacji Kulturalnej i Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy.

Śniadanie w Dobry Towarzystwie ze Spółdzielnią Kultury - plakat

Źródło: www.facebook.com/spoldzielniakultury

Skip to content