Problemy dnia codziennego chorych na chorobę Alzheimera
  • W MAL

Przewlekła, nieuleczalna choroba, a taką jest choroba Alzheimera, zawsze zaskakuje. Jedni potrafią odnaleźć się w nowej sytuacji, a inni nie radzą sobie w codziennym funkcjonowaniu.

Warsztat skierowany jest do wolontariuszy i opiekunów, daje możliwość oswojenia się z tym problemem. Za każdym razem warsztat cieszy się dużym zainteresowaniem i wywołuje szereg pytań i wątpliwości uczestników.

Prezentowany na warsztacie film dodatkowo oddaje charakter całej choroby na poszczególnych etapach jej trwania, stanowiąc jednocześnie instruktaż niezbędny w opiece nad chorymi.

>> Formularz zgłoszeniowy: https://wspierajdobrze.typeform.com/to/kNL7CN <<
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorką programu: Katarzyna Sztarbała katarzyna.sztarbala@camnowolipie.pl, tel. +48 22 838-34-96 wew. 44.

Kiedy?>>>19.10.19., godz. 10.00-12.00
Gdzie?>>> CAM Nowolipie, ul. Nowolipie 25B

***
Wydarzenie realizowane jest w ramach programu dla wolontariuszy placówek i organizacji opiekuńczo-leczniczych „WSPIERAJ DOBRZE”. Program realizowany jest w Centrum Aktywności Międzypokoleniowej i jest częścią miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.

Skip to content