Archiwalny: Piknikowe śniadanie ze Spółdzielnią Kultury

Zapraszamy wakacyjne, letnie piknikowe inspirujące i sieciujące śniadanie ze Spółdzielnią Kultury.
Tym razem widzimy się 5 lipca w plenerze w Parku Rzeźby w Królikarni.

Będziemy rozmawiać m.in o tym jak metodą małych kroków sprawić, by nasze codzienne funkcjonowanie było bardziej przyjazne naturze, czy segregacja śmieci i porzucenie plastikowych słomek, mają jakikolwiek sens w obliczu wieszczonej przez naukowców katastrofy ekologicznej?

Inspirować będzie nas Areta Szpura, aktywistka, autorka książki: “Jak uratować świat. Czyli co dobrego możemy zrobić dla planety”

Wstęp na wydarzenie jest wolny, mamy jednak ograniczoną liczbę miejsc – prosimy o zapisy mailowe: greta@dorozkarnia.pl

———–
Spółdzielnia Kultury to internetowa przestrzeń, w której instytucje, organizacje, grupy nieformalne, miejsca aktywności lokalnej i wszyscy chętni, nieodpłatnie dzielą się swoimi zasobami – przestrzenią, sprzętem, produktami kultury, umiejętnościami. Znajdziemy tam zasoby, które możemy pożyczyć nieodpłatnie na organizację działań lokalnych/kulturalnych/społecznych, które są niekomercyjne i otwarte dla mieszkańców Warszawy. Każdy może skorzystać z zasobów Spółdzielni kultury, każdy też może udostępnić swój zasób.
——-
Dlaczego warto spotkać się na śniadaniu?
– dostaniesz moc motywacji, inspiracji i energii do działania
– poznasz punkt widzenia wielu osób – spotkanie jest możliwością wymiany doświadczeń, wiedzy
– poznasz inne osoby z Dzielnicowych Domów Kultury, instytucji i organizacji, dla których idea dzielenia się różnymi zasobami jest ważna
– będziesz w “dobrym towarzystwie” i zrobisz coś dobrego dla miasta i jego mieszkańców

Spółdzielnia Kultury powstała z inicjatywy dzielnicowych domów kultury, realizowana jest przez Warszawski Program Edukacji Kulturalnej i Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy.

 

Piknikowe śniadanie ze Spółdzielnią Kultury
Skip to content