Nabór na rezydencje – Otwarty Uniwersytet Jazdów

Dom Kultury Śródmieście i Partnerstwo dla Osiedle Jazdów “Otwarty Jazdów”, mają przyjemność ogłosić nabór na rezydencje Otwartego Uniwersytetu Jazdów! To wyjątkowy konkurs na projekty edukacyjne, społeczne i kulturalne realizowane na Osiedlu Jazdów.

W ramach konkursu możecie zgłosić siebie lub swoją organizację do odbycia trwającej minimum 45 dni rezydencji na Osiedlu Jazdów oraz otrzymać budżet (maksymalnie 10 tys. zł) na jej realizację

Każda osoba, grupa mieszkańców, lub organizacja może zgłosić maksymalnie dwa projekty w konkursie.

Więcej informacji w regulaminie konkursu, który dostępny jest pod adresem:

https://dks.art.pl/pl/projekty/otwartyuniwersytetjazdow/nabor_2020_rezydencje_w_ouj

Rezydencje nie obejmują mieszkania na Osiedlu, a sposób i zakres korzystania z domków i przestrzeni Osiedla będzie dopasowany do możliwości organizacji gospodarzy oraz potrzeb rezydentów.

Projekty nie spełniające wymogów formalnych nie zostaną dopuszczone do oceny merytorycznej! Od tej decyzji nie przysługuje odwołanie, dlatego uważnie czytajcie regulamin zanim złożycie wniosek.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem:
🌟 https://forms.gle/SD2EN4zW6H4HPZ4r6 🌟
a jego wzór znajduje się również w załączniku do regulaminu.

🌟Powyższy formularz powstał również dzięki pracy osób i organizacji, które są operatorami konkursu FIO – Mazowsze Lokalnie. Dziękujemy za inspirację!

Harmonogram naboru:

🌸 OBOWIĄZKOWE (dla osób i organizacji nie działających do tej pory na Osiedlu Jazdów) spotkania konsultacyjne odbędą się 09.03 i 16.03 br. w godz. 18:30 – 20:00 w domku przy ul. Jazdów 10/5 (obok ambasady Niemiec) Wymagana jest obecnośc tylko na jednym z tych dwóch spotkań.
EDIT: ze względu na epidemię koronawirusa, spotkanie 16.03 zostanie przeprowadzone w formie transmisji online w wydarzeniu Otwarty Uniwersytet Jazdów 2020 – spotkania informacyjne
🌸 Czekamy na Wasze zgłoszenia do 23.03.2020.
🌸 Ogłoszenie wyników oceny 06.04.2020 (możliwe opóźnienia w wypadku dużej ilości zgłoszeń)

Wyniki zostaną ogłoszone na stronie:
https://dks.art.pl/pl/projekty/otwartyuniwersytetjazdow, na stronie fb Otwarty Uniwersytet Jazdów i Osiedle Jazdów oraz w niniejszym wydarzeniu.

🔥Realizacja projektów musi odbyć się pomiędzy 01 maja, a 15 grudnia 2020.

Projektodawcy projektów przekazanych do realizacji zostaną o tym poinformowani poprzez pocztę elektroniczną (na adres podany formularzu zgłoszeniowym).

Wszelkie pytania dotyczące konkursu należy kierować do koordynatora Otwartego Uniwersytetu – Wojciecha Matejki (pod adres wojciech.matejko@dks.art.pl).

Projekt jest realizowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy na rok 2020. Zwycięski projekt został zgłoszony przez Partnerstwo Otwarty Jazdów. Operatorem konkursu jest Dom Kultury “Śródmieście” w Warszawie.

Skip to content