Mapa Marzeń – kobiecy warsztat

Początek Nowego Roku sprzyja powstawaniu planów i wyznaczaniu celów. Dzięki Mapie Marzeń odkryjesz swoje pragnienia i Siebie. Zobaczysz, do czego tęskni Twoje serce i co powoduje, że na twarzy pojawia się uśmiech.

Spotkanie zaczniemy od medytacji prowadzonej. Stworzymy warunki odpowiednie do tego, żeby zajrzeć w głąb siebie. Odetniemy blokady i bariery, które stawia nam głowa, by dotrzeć do najskrytszych pragnień.

Następnie, przez godzinę, będziemy tworzyć własną Mapę Marzeń. Wykorzystamy do tego kolorowe magazyny. Mapa Marzeń to kolaż złożony ze zdjęć, ilustracji i tekstów powycinanych z różnych czasopism. Te elementy są odzwierciedleniem Twoich marzeń. Gdy koncentrujesz się na wycinaniu, umieszczaniu, przyklejaniu – porządkujesz swoje marzenia, sprawiasz, że osiągnięcie ich staje się bardziej realne.

Nie martw się techniką. Twoja intuicja podpowie Ci, co masz wybrać i umieścić na swojej Mapie. Poczujesz to w swoim ciele. Dzięki temu uświadomisz sobie, czego tak naprawdę pragniesz, zobaczysz szczegóły swojej wizji – a wtedy otworzy się droga do spełnienia marzeń.

Pod koniec warsztatów przyjrzymy się naszym Mapom i opowiemy sobie, co w nich nas przyciągnęło, co zaskoczyło i dlaczego dokonałyśmy takich wyborów.

Mapę zabierzesz ze sobą do domu.

ZAPISY:
Mailowo na mal@oko.com.pl

Liczba miejsc ograniczona.

KIEDY?: 16 stycznia 2020, 18:00 – 20:00

GDZIE?: MAL Grójecka 109, ul. Grójecka 109

Skip to content