Koncert muzyki filmowej

Zapraszamy na Koncert Muzyki Filmowej w wykonaniu Kamila Jarosa (vocal) i Vlasty Traczyk (piano). Kocert na głos i fortepian dwójki muzyków o ogromnej pasji, prywatnie dwójki przyjaciół. Usłyszymy polskie i zagraniczne przeboje muzyki filmowej, pochodzące z lubianych filmów, takich jak: Moulin Rouge, Bagdad Cafe, Bohemian Rhapsody i wiele innych.

Kamil Jaros
Wokalista, trener wokalny, kompozytor i autor tekstów. Absolwent wydziału wokalno-estradowego Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. F. Chopina w Warszawie, wydziału pedagogicznego Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz logopedii w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Warszawie. Nauczyciel śpiewu, reżyser spektakli dla dzieci oraz dyrygent chóru w Artystycznym Domu Animacji. Zajmuje się również koordynowaniem i reżyserią projektów kulturalnych. Występuje w musicalach Teatru Muzycznego Tintilo (sceny Teatru Rampa), gdzie również jest trenerem wokalnym aktorów. Laureat Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej.

Vlasta Traczyk
Kompozytorka i pianistka współpracuje między innymi z jazzowym zespołem MelluSya, Eight Hands Quartet oraz Natalią Piotrowską. Jest autorką kilku aranżacji utworów Stanisława Moniuszki wykonywanych przez zespół „I like Moniuszko”. Pedagog i autorka wielu piosenek dla dzieci, które tworzy wraz z poetką Grażyną Radecką. Akompaniatorka chórów warszawskich i artystów musicalowych. Jako pianistka i kompozytorka brała udział w wielu festiwalach i koncertach.

WSTĘP WOLNY

KIEDY?: 8 sierpnia 2020, 16:00

GDZIE?: Artystyczny Dom Animacji, ul. ks. Juliana Chrościckiego 14

Skip to content