Kobiety do “Garów” – warsztaty perkusyjne dla kobiet

Zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą spróbować czegoś nowego, niestandardowego a wręcz szalonego Proponujemy Wam warsztaty perkusyjne, które poprowadzi bardzo szalona dziewczyna z zespołu “Pan i Pani Drums” – Iga Miecznikowska.

Warsztaty są dedykowane osobom, które nigdy nie grały na perkusji. Uczymy się od podstaw w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Zapewniamy sprzęt i pałki. Nie zapomnijcie o wygodnym sportowym obuwiu i butelce z wodą.

Iga Miecznikowska: perkusistka z wieloletnim doświadczeniem, nauczycielka gry na perkusji, od 2014 roku prowadzi warsztaty perkusyjne w tym warsztaty dla kobiet z cyklu “Kobiety do Garów”. Wiceprezes Fundacji Muzyczni Czarodzieje, muzykoterapeutka w ŚDS Wilcza Warszawa.

“Od lat zauważam terapeutyczny wpływ gry na perkusji zarówno u siebie i osób które nauczam. Perkusja to więcej niż instrument. To głos naszego wnętrza, lustro naszych emocji. Pomaga wyzwolić swoje wewnętrzne JA. Perkusja to instrument także dla kobiet, choć jeszcze do niedawno panował stereotyp ,że to typowo męski instrument. Moją misją jest to zmienić, zapraszam wiec serdecznie wszystkie Kobiety do Garów”
https://www.youtube.com/watch?v=hTXoNs1FXtc

Na warsztaty obowiązują zapisy pod nr tel. 577-888-748
od dnia 07.07.2020

Warsztaty są bezpłatne.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest akceptacja regulaminu, który znajduje się na stronie www.ckia.waw.pl
https://ckia.waw.pl/regulamin-funkcjonowania-ckia-w-czasie-covid-19/

KIEDY?: 13 i 20 lipca 2020, 17:00

GDZIE?: scena przed budynkiem CKiA, przy ul. Siarczanej 6.

Skip to content