Jak piją millenialsi? Spotkanie przy kawie | online
  • W MAL

Czy jedno piwo wypijane codziennie podczas gry na konsoli nosi znamiona uzależnienia? Czy cotygodniowa sobotnia impreza ze znajomymi zakończona „urwanym filmem” powinna skłonić nas do refleksji?

To właśnie spożywanie alkoholu przez młodych dorosłych, 20- i 30-latków, będzie tematem ostatniego już w tym roku spotkania przy kawie, organizowanego w ramach kampanii #MamKontrolę. Ze względów bezpieczeństwa epidemicznego odbędzie się ono online – w formie transmisji na żywo na Facebooku Fundacji Zwalcz Nudę.

Gośćmi spotkania będą dr Adam Kłodecki – psychoterapeuta, specjalista do spraw uzależnień, a także 

Patryk Chilewicz

 – współtwórca i połowa duetu Vogule Poland, społeczności gromadzącej wokół siebie setki tysięcy głównie młodych osób. Patryk otwarcie mówi o swojej walce z nałogiem i uzależnieniu od alkoholu.

Spotkanie będzie transmitowane za pośrednictwem Facebooka Zwalcz Nudę, dzięki czemu każdy będzie mógł zadać gościom nurtujące go pytania. Temat nadużywania alkoholu nie jest łatwy ani wygodny, w związku z czym zapewniamy także możliwość wzięcia udziału w spotkaniu i zadania pytań w anonimowy sposób, za pomocą platformy Zoom. Jeżeli chcesz skorzystać z platformy Zoom, zapisz się -> http://www.zwalcznude.pl/…/jak-pija-millenialsi…. Start zapisów 26 października o godz. 12:00.

Spotkanie odbywa się w ramach kampanii społeczno-edukacyjnej z zakresu przeciwdziałania alkoholizmowi na terenie m.st. Warszawy – #MamKontrolę. Projekt jest współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa.

KIEDY?: 19 listopada 2020, 19:00

Skip to content