Historie z Wólki – warsztaty wspomnieniowe
  • W MAL

Stwórz z nami mapę Wólki widzianej oczami mieszkańców w trakcie warsztatów wspomnieniowych z elementami projektowania graficznego. Przyjdź i włącz się w tworzenie portretu dzielnicy.

Warsztaty w ramach projektu “Zlokalizuj się!” dofinansowane z Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej z Funduszu Animacji Kultury.
Warsztaty prowadzi Paweł Sielczak ze Stowarzyszenie Działajmy i Jan Wiśniewski z Towarzystwo Krajoznawcze Krajobraz

wstęp wolny, zapisy : https://www.strefazajec.pl/course/view/id/17791

—————————————————————————-
Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Filię Bielańskiego Ośrodka Kultury

Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Filię Bielańskiego Ośrodka Kultury i Miejsce Aktywności Lokalnej Studnia wyraża zgodę na dokumentowanie i rozpowszechnianie, w celach promocji swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami).

W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez Filię Bielańskiego Ośrodka Kultury i Miejsce Aktywności Lokalnej Studnia jest proszony o poinformowanie o tym fakcie organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

Skip to content