Grywalizacja w działaniu!

Grywalizacja sprawia, że nudne czynności stają się zabawą, edukacja zmienia się w wyprawę po niesamowitym świecie, a zagubieni w procesie nowi pracownicy czują się zaopiekowani.

Z dumą ogłaszamy, że wydaliśmy podręcznik Grywalizacja w działaniu.
Czym jest grywalizacja? Jak wykorzystać ją w pracy, w edukacji, w kulturze? Pobierz ZA DARMO nasz nowy podręcznik, a wszystko stanie się jasne!

Poradnik powstał w ramach współpracy Domu Kultury KADR oraz Gerere Fun For Good. Jest to również część projektu Gamification in Intercultural Learning, który miał na celu zweryfikowanie, na ile grywalizacja przyspiesza i wzmacnia proces edukacji i adaptacji międzykulturowej.

Podstawą publikacji jest napisany przez Jacka Siadkowskiego poradnik Grywalizacja. Zrób to Sam!?, wydany przez Fundację Orange, Fundację Highlight/inaczej (dzisiaj Fundację Gerere) i Laboratorium EE, uzupełniony o wiele nowych doświadczeń zespołu Gerere oraz wyniki międzynarodowego projektu Spaces for Intercultural Learning realizowanego w ramach programu Erasmus+ przez Dom Kultury KADR w Warszawie oraz pięciu zagranicznych partnerów:
— Sivistysliitto Kansalaisfoorumi SKAF ry Finlandia,
— Istituto dei Sordi di Torino Włochy,
— Stichting Hogeschool Rotterdam Holandia,
— Training for Women Network Ltd. Irlandia Północna.
— Orizont Cultural T Rumunia.

Zapraszamy do pobierania podręcznika ze strony Domu Kultury Kadr!

Skip to content