Gra miejska “Śladami Ferajny”
  • W MAL

Na Sielcach pojawiła się nowa banda i już zrobiła mnie na szaro. Daje wam cynk, bo wiadomo – kapować nie wolno, ale odegrać się trzeba! Musicie mi pomóc, bo może być z tego niezła poruta.

Trzeba przycisnąć najważniejszego członka gangu – Moletę i odebrać to, co nasze! Trzeba przy tym czasem poruszać baśką. Więcej powiem, jak się spotkamy na miejscu. Nie trzeba się dygać. To co – pomożecie?
Cześć i czołem,
Długi.

Chcecie się dowiedzieć co spotkało Długiego? Zapraszamy na grę miejską „Śladami Ferajny”, która przybliży jej uczestnikom miejsca związane ze Stanisławem Grzesiukiem, oddając klimat i obyczaje przedwojennych Sielc oraz Czerniakowa. Gra organizowana jest w ramach Festiwalu Grzesiuka 2020.

Gra potrwa około godziny. Odbywać się będzie w okolicach dolnego Mokotowa.

Zapraszamy wszystkich bez ograniczeń wiekowych. W trakcie gry dzieci powinny przebywać pod opieką dorosłego opiekuna.

Prosimy o wcześniejsze rezerwacje na adres: ola@teatrbaza.pl. Liczba miejsc jest ograniczona! Zgłoszeni uczestnicy zostaną podzieleni na zespoły. Osoby zgłoszone w jednej rezerwacji przydzielone zostaną do wspólnej grupy. Na zgłoszenia czekamy do 18 września 2020 roku. W razie pytań, prosimy dzwonić pod numer tel: 605 837 278.

Udział w grze jest bezpłatny. Dla każdego uczestnika przewidziany jest upominek, a dla wygranej drużyny – nagroda rzeczowa.

Projekt współfinansowany z budżetu m.st. Warszawy Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

Regulamin dostępny tutaj:
http://festiwalgrzesiuka.pl/gra-miejska-sladami-grzesiuka/

KIEDY?: 19 września 2020, 12:00.
Osoby zapisane prosimy o przybycie do biura festiwalowego (oznaczony namiot przy wejściu do Parku Sieleckiego) o godzinie 11:30.

GDZIE?: Park Sielecki, wejście od ulicy Jazgarzewskiej

Skip to content