Spółdzielnia Kultury

Potrzebujesz miejsca lub sprzętu do realizacji swojego pomysłu? Zajrzyj do internetowego magazynu rzeczy i usług, gdzie znajdziesz listę przeróżnych, dostępnych bezpłatnie zasobów.

Kto może korzystać?
Każda użytkowniczka i użytkownik miasta, niezależnie od wieku.

Ile potrzeba osób?
Wystarczy jedna.

Na ile czasu można coś wypożyczyć?
Zależnie od zasobu, od kilku godzin do tygodnia.

Co to takiego?

Spółdzielnia Kultury to internetowa tablica ogłoszeń, na której instytucje, organizacje, grupy formalne i nieformalne oraz wszyscy chętni dzielą się nieodpłatnie swoimi zasobami – przestrzenią, sprzętem, umiejętnościami oraz gotowymi dziełami: wystawami, spektaklami, koncertami. To, co znajdziesz w Spółdzielni, możesz wypożyczyć na potrzeby organizacji swoich wydarzeń lokalnych, kulturalnych i społecznych. Pamiętaj, wydarzenia te powinny być niekomercyjne i otwarte dla mieszkanek i mieszkańców Warszawy.

Co to za pomoc?

Zasoby ze Spółdzielni Kultury pomogą ci w organizacji oddolnych działań, np. sąsiedzkiego pikniku, potańcówki, warsztatów, spotkań pasjonatów, miejskich spacerów, ale też dnia otwartego w szkole lub przedszkolu.

W Spółdzielni Kultury można znaleźć m.in.:

Krok po kroku

Wymyśl wydarzenie kulturalne lub społeczne, które jest niekomercyjne i otwarte dla mieszkanek i mieszkańców Warszawy.

Wybierz kategorię zasobów (przestrzeń, sprzęt, umiejętności, koncerty/spektakle, wystawy, inne) i dzielnicę, która cię interesuje.

Skontaktuj się z osobą odpowiedzialną za interesujący cię zasób i omów zasady współpracy.

Skip to content