Ale Kosmos – warsztaty dla dzieci

Komunikat specjalny „nie z tej ziemi” 😄ogłasza Pracownia KartON oraz Pod Sowami Miejsce Aktywności Lokalnej w Bibliotece. Dnia 20 lipca 2019 roku o godzinie 16.00 rozpocznie się Żoliborska Misja kosmiczna.

Wszystkich od lat 5 do 10 z ZAPAŁEM do pracy nad budową statku kosmicznego, WZYWAMY do wzięcia udziału w tym ważnym przedsięwzięciu.

Jest to misja załogowa, a zatem pracujemy wspólnie, nie idziemy na łatwiznę, w pocie czoła zakasujemy rękawy i wznosimy etapami nasz statek kosmiczny. W tym dniu każdy uczestnik ma szansę stać się wysoko wykwalifikowanym pracownikiem Centrum Badań Kosmicznych Pracowni KartON.

Prosimy o punktualne stawienie się w wygodnych strojach, w których mogą pojawić się kosmiczne plamy oraz dziury. Konieczne zapisy. Liczba miejsc ograniczona.
🖍Zapisy przez formularz: https://forms.gle/zPPvvoYVEF7CyE4z8
☎️lub telefonicznie: 796-269-092

Zajęcia są darmowe.

Plan misji:🗂
1. Tu wszystko się zacznie…
Punkt zbiórki załogi: ulica Adama Mickiewicza 12 lokal 2A (Siedziba Pracowni KartON) wejście na hasło: Gotowy/a do misji (i tu podać imię).

2. Testy i jeszcze raz testy…
Przed kandydatami próby: siły, mocy, intelektu, zwinności i szybkości (zabawa w terenie)

3.Tajne przez poufne…
Prace na terenie Kosmodromu. Kosmodrom stanie na terenie wyznaczonym przed Pod Sowami Miejsce Aktywności Lokalnej W Bibliotece ul. Józefa Zajączka 8

Wydarzenie jest wspólnym działaniem Pracowni KartON oraz Pod Sowami Miejsce Aktywności Lokalnej w Bibliotece w ramach akcji „Apollo na Księżycu”.

Serdecznie zapraszamy 😉

 

Ale Kosmos- plakat
Skip to content