Kto prowadzi?

Serwis Warszawa Lokalnie prowadzi Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych we współpracy z Centrum Komunikacji Społecznej m.st. Warszawy.

Kontakt

Za serwis z ramienia Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych odpowiada koordynator projektu Krzysztof Alcer.

Finansowanie

Serwis Warszawa Lokalnie jest w całości finansowany przez m.st. Warszawa.

ZESPÓŁ REDAKCYJNY:

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego i zostać wolontariuszką lub wolontariuszem Warszawy Lokalnie - napisz do nas: kontakt@nowa.warszawalokalnie.waw.pl

CO ZNAJDZIESZ W NASZYM SERWISIE:

W tej zakładce publikujemy wszystkie ważne wydarzenia organizowane lub współorganizowane przez urzędy, biura, jednostki miejskie: urząd miasta, urzędy dzielnic, Zarząd Zieleni itp.

W tej zakładce publikujemy wszystkie ważne wydarzenia, o których wiemy a które organizowane są lub mają miejsce w warszawskich Miejscach Aktywności Lokalnej.

W tej zakładce, w formie kalendarza, prezentujemy wszystkie wydarzenia zarówno miejskie jak i organizowana w Miejscach Aktywności Lokalnej. Tu możesz zobaczyć co ciekawego dzieje się konkretnego dnia.

Ta podstrona to przewodnik opracowany na bazie publikacji “Warszawa po mojemu”, który podpowie, z jakich narzędzi możesz korzystać przy podejmowaniu swoich działań. Znajdziesz tu informacje, jak funkcjonuje nasze miasto, jak możesz zabierać w jego sprawach głos i jak współdziałać z innymi, realizując swoje pomysły.

Tutaj znajdziesz odnośniki do ciekawych publikacji dotyczących szeroko rozumianej aktywności lokalnej.

Na tej podstronie publikujemy pełną listę oraz opisy partnerstw lokalnych działających na terenie Warszawy.

Baza kontaktowa Warszawa Lokalnie. Znajdziesz tu dzielnicowych koordynatorów ds. inicjatywy lokalnej, budżetu partycypacyjnego oraz konsultacji społecznych. A także animatorów rewitalizacji i doradców ds. młodzieży.

Za pomocą formularza na tej stronie możesz przesłać do nas informację o warszawskim wydarzeniu organizowanym bezpłatnie dla mieszkanek i mieszkańców Warszawy. Po weryfikacji przez redakcję Warszawy Lokalnie, informację opublikujemy na podstronach “Dzieje się lokalnie” i w kalendarzu wydarzeń.

Skip to content