5. URODZINY 3 POKOI Z KUCHNIĄ
  • W MAL

Miejsce aktywności lokalnej Białołęckiego Ośrodka Kultury obchodzi 5. urodziny! Wspólnie świętujmy na Głębockiej 84!

Zapraszamy 13 września od 18:00 na biesiadę z grillem organizowanym przez sąsiedzką restaurację Natka i Tymianek. Goście będą mieli okazję obejrzeć pokaz tańca Rock’n’Roll przygotowany przez grupę sąsiedzką. O 20:00 rozpocznie się wspólna zabawa w rytmie muzyki lat 60-tych i 70-tych, miksowanej na żywo przez Kuba Kozak.

WSTĘP WOLNY!

W ramach 5. urodzin 15 września w 3 pokojach z kuchnią odbędzie się spektakl „Edukacja Rity”. Wejściówki są bezpłatne, obowiązują zapisy w kasach BOK na hasło: “Sąsiedzi 3 Pokoi z Kuchnią!” (ilość miejsc ograniczona),

3 Pokoje z Kuchnią łączą odpłatne zajęcia sekcyjne oferowane przez Białołęcki Ośrodek Kultury z działalnością pozbawioną bariery finansowej, umożliwiającą w nich czynny udział mieszkańców Zielonej Białołęki. Naszym celem jest stworzenie warunków do bezpłatnej wymiany wiedzy i doświadczeń, a także szerzej: propagowanie idei społeczeństwa obywatelskiego. W tym miejscu każdy sam może decydować o formie zaangażowania. Sąsiadów i sąsiadki zapraszamy na kawę i miłą rozmowę, mając nadzieję, że będzie to początek twórczej współpracy. Dzięki temu, że organizowane w 3 Pokojach wydarzenia charakteryzują się brakiem ograniczeń wiekowych, bezpośrednio przekłada się to na zróżnicowanie wiekowe osób w nich uczestniczących, a co za tym idzie naturalną integrację międzypokoleniową.

Skip to content