GWIAZDKA NA OSIEDLU JAZDÓW

To było ważne świąteczne spotkanie podsumowujące pracę Partnerstwa dla Osiedla Jazdów – Otwarty Jazdów, które odbyło się w dniu 19 grudnia w pozytywnej i sprzyjającej dyskusji atmosferze w domkach fińskich na Jazdowie.

Wydarzenie miało dwie części – w pierwszej społeczność  Jazdowa rozmawiała o tym, co się udało w 2016 r., dyskutowano o postępach prac nad wypracowaniem modelu społecznościowego zarządzania, prezentowano stronę internetową Otwartego Jazdowa oraz przedstawiono plany, projekty i działania na rok 2017.

Wielkie nadzieje członkowie grupy wiążą z osobą która będzie  koordynowała działania partnerstwa  od nowego roku.    Podkreślano, że ważnym wydarzeniem w październiku 2016 była międzynarodowa konferencja Energia społeczności dla wspólnej przestrzeni , która pokazywała różne rozwiązania dotyczące zagospodarowania przestrzeni publicznej w różnych miastach europejskich.

Druga część była integracyjno – świąteczna.  Żwawo zagrał zespół Koty z Towarzystwa Polska – Finlandia tworząc dobrą atmosferę do kuluarowych rozmów.

 

 

 

<br />
<b>Warning</b>:  Use of undefined constant alt - assumed 'alt' (this will throw an Error in a future version of PHP) in <b>/wp-content/themes/warszawa-lokalnie/single-inicjatywy.php</b> on line <b>49</b><br />