Infopunkt

Potrzebujesz wsparcia w działaniach sąsiedzkich, a może chcesz pogłębić wiedzę o tym, jaką pomoc mogą uzyskać aktywne mieszkanki i mieszkańcy od Urzędu Miasta?

INFOpunkt to miejsce, w którym możesz uzyskać informacje z zakresu inicjowania i prowadzenia działań lokalnych, zdobyć dane kontaktowe do animatorów oraz oficjalnych i nieoficjalnych miejsc aktywności lokalnej w swojej okolicy. Tutaj dowiesz się też więcej o działaniach, które są prowadzone dla warszawianek i warszawiaków w ramach projektu „Warszawa Lokalnie”. Podpowiemy jak działa inicjatywa lokalna, budżet partycypacyjny, wolontariat miejski czy miejskie programy skierowane do młodzieży.

Jeśli masz do nas pytanie, możesz odwiedzić nas osobiście w „Warsztacie Warszawskim”, napisać do nas na adres warsztat@fise.org.pl lub zadzwonić na numer 22 622 01 91.

Najważniejsze informacje o wsparciu, które aktywni mieszkańcy i mieszkanki Warszawy mogą uzyskać, zebraliśmy dla Was poniżej. Polecamy też lekturę publikacji „Niezbędnik Aktywnych Mieszkańców” oraz „Legalni sąsiedzi, czyli o czym warto pamiętać, organizując wydarzenie sąsiedzkie w przestrzeni publicznej„, w których znajdziecie dużo przydatnych informacji.

Zapraszamy!

Budżet partycypacyjny

Przeczytaj więcej

Inicjatywa lokalna

Przeczytaj więcej

Konsultacje Społeczne

Przeczytaj więcej

Lokale na krótkie działania

Przeczytaj więcej

Miejski Wolontariat

Przeczytaj więcej

Miejsca Aktywności Lokalnej

Przeczytaj więcej

Młoda Warszawa

Przeczytaj więcej

Biblioteczka Aktywnego Warszawiaka

Przeczytaj więcej