08/12/2016 - 07/12/2016

Warszawski Zlot Partnerstw Lokalnych

Zapraszamy na seminarium  promujące rozwijający się w Warszawie ruch partnerstw lokalnych. Tym razem gospodarzem będzie Koalicja na rzecz Ochoty, która świętuje w tym roku 15- lecie swojego działania. Spotkamy się 8 grudnia w Polskiej Fundacji Pomocy Dzieciom Niedosłyszącym – ECHO – ul. Grójecka 65 A, II piętro w godz. 13.00-16.00.

Zapoznamy się z działaniami długofalowo działającego partnerstwa – Koalicji na Rzecz Ochoty. Będzie krótkie podsumowanie jak rozwija się Sieć Warszawskich Partnerstw oraz nowości z Centrum Komunikacji Społecznej. Będziemy wspólnie wypełniać przestrzeń wzajemnej życzliwości, tworzyć nowe relacje i oddziaływania, poszukiwać źródeł inspiracji. Zapraszamy! Realizowany od 2008 roku, koordynowany przez Stowarzyszenie BORIS, Program Rozwoju Partnerstw Warszawskich zakłada wsparcie inicjatyw partnerskich poprzez badania, edukację, doradztwo, moderację spotkań, seminaria. Partnerstwa lokalne działają w dzielnicach Mokotów, Ochota, Targówek, Wola, Żoliborz, Śródmieście, Włochy oraz jedno wokół tematyki osób niepełnosprawnych intelektualnie. Program realizowany jest w ramach projektu Warszawa Lokalnie.

W załączeniu program seminarium 08.12.2016. Prosimy o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej pod adresem https://goo.gl/W1YiGR. W razie pytań prosimy o kontakt z Magdaleną Gołębiowską magdag@boris.org.pl; . 22 624 02 80).

 

 

PROGRAM

Książka
Pozostałe aktualności