03/02/2017 - 03/03/2017

Konferencja „Młodzi warszawiacy aktywni na rzecz swojego miasta i mieszkańców”

Fundacja Civis Polonus serdecznie zaprasza nauczycieli oraz dyrektorów szkół na konferencję „Młodzi warszawiacy aktywni na rzecz swojego miasta i mieszkańców” organizowaną w ramach projektu „Warszawa Lokalnie”. Konferencja odbędzie się 03.03.2017 w godz. 11-15 w Pracowni Duży Pokój (ul. Warecka 4/6, wejście od ul. Kubusia Puchatka).

Podczas konferencji porozmawiamy o tym, jakie szczególne kompetencje powinni nabyć młodzi ludzie i dzieci, by odpowiedzialnie, twórczo współpracować na rzecz miasta. Co możemy zrobić już dziś w szkołach, żeby rozwijać wśród dzieci i młodych ludzi kluczowe kompetencje dla aktywnych mieszkańców? Pokażemy na przykładach, w jaki sposób atrakcyjnie rozwijać te kompetencje w ramach codziennej pracy szkoły.

Zapraszamy również warszawskie szkoły podstawowe i gimnazjalne do wzięcia udziału w programie „Warszawa Lokalnie”, w którym pomagamy młodym warszawiakom stawać się aktywnymi, wpływowymi mieszkańcami.

Zgłoszenia przedstawicieli/przedstawicielek szkół (maksymalnie 2 osoby z jednej placówki) na konferencję prosimy przesyłać do 14.02.2017 na adres paulina.kowalczyk@civispolonus.org.pl lub telefonicznie 22 827 52 49. Na zgłoszenia szkół do projektu czekamy do 03.03.2017 . Więcej informacji o projekcie oraz sposobie zgłaszania szkoły znajdziecie Państwo poniżej. Dodatkowych informacji chętnie udzieli również koordynatorka projektu Paulina Kowalczyk: tel. 22 827 52 59 paulina.kowalczyk@civispolonus.org.pl

 

 

 

 

 

Program konferencji_Fundacja Civis Polonus

Zaproszenie do projektu _m.st Warszawa

Zgłoszenia do projektu

Konferencja „Młodzi warszawiacy aktywni na rzecz swojego miasta i mieszkańców”
Pozostałe aktualności