29/05/2017

Konferencja „Biblioteki publiczne jako przestrzenie wiedzy i aktywności obywatelskiej”

Warszawa i biblioteki: wspólna najbliższa przyszłość.

Zapraszamy na konferencję poświęconą przyszłości naszego miasta i roli bibliotek publicznych. Będziemy rozmawiać o tym, w jaki sposób przyjęcie nowej strategii rozwoju miasta „Warszawa 2030” wpłynie na misję i sposób pracy bibliotek w najbliższym czasie. Goście dowiedzą się również, jakie rekomendacje dotyczące działania bibliotek zawarte są w tworzonym właśnie programie operacyjnym rozwoju bibliotek publicznych m. st. Warszawy. Wspólnie będziemy dyskutować o tym, co oznaczają zapisy projektu nowej strategii oraz programu operacyjnego to dla codziennej pracy bibliotekarzy na poziomie programu, organizacji pracy oraz fizycznej przestrzeni bibliotek.
Spotkamy się w gronie bibliotekarzy, urzędników, architektów i osób zaangażowanych. Zaprosimy uczestników konferencji do udziału w programie „Warszawa lokalnie” adresowanego do warszawskich bibliotek.

Konferencja odbędzie się 29 maja w godz. 12-15  w Pracowni „Duży Pokój”

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy zgłaszać udział w konferencji pod nr tel. 228275249 lub mailowo na adres paulina.kowalczyk@civispolonus.org.pl

Konferencja „Biblioteki publiczne jako przestrzenie wiedzy i aktywności obywatelskiej”
Pozostałe aktualności
  • 15/10/2018 - 17/10/2018

    Kawiarenka tematyczna pn. „Czy radni nas (u)słyszą? Porozmawiajmy o aktywnych mieszkańcach”