11/04/2018 - 17/04/2018

Kawiarenka: Powiśle – spotkajmy się!

Serdecznie zapraszamy na kawiarenkę poświęconą inicjatywom społecznym i kulturalnym na Powiślu, która odbędzie się we wtorek 17 kwietnia o g. 17.30, w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży Nr 67, przy ul. Browarnej 4.

Powiśle to wyjątkowa część Warszawy – o szczególnej lokalizacji i ukształtowaniu terenu, niezwykłej historii, podlegająca dynamicznym zmianom. Jest to miejsce różnorodne, w którym spędzają czas mieszkańcy, studenci, pracownicy firm i instytucji, turyści. Chcemy porozmawiać o potencjale społecznym Powiśla – inicjatywach lokalnych, współpracy z instytucjami, relacji z Uniwersytetem Warszawskim itp. Spotkanie będzie okazją do zaprezentowania Projektu Powiśle realizowanego przez Instytut Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz innych działań podejmowanych przez mieszkańców i instytucje na Powiślu.

Organizatorami spotkania są: Animacja Kultury (Instytut Kultury Polskiej UW) i Stowarzyszenie BORIS w ramach projektu Warszawa Lokalnie. Spotkanie jest możliwe dzięki gościnności Wypożyczalni Nr 67 „GDZIE”. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sprawami Powiśla!

 

Książka
Pozostałe aktualności
  • 30/10/2018 - 15/12/2018

    Podwórkowa Gwiazdka 2018 – zgłoś sąsiedztwo!